7 Ocak 2019

Hakkımızda

Kuruluş felsefemiz olarak sigortalılarımıza doğru poliçeyi uygun fiyatla sunmayı benimsedik. Sizin kıymet verdiklerinizi korumak adına ne yapılması gerekiyorsa herşey için hazır olan Varant Sigorta her biri kendi alanında uzman ekibiyle farklı çözümler üretmek için vardır. Siz değerli müşterilerimizi iş ortağımız olarak görür ve size özel çözümler üretiriz. Üst yönetimden alt kadrolara kadar ortak amacımız, uzun süreli ve kalıcı iş ilişkileri kurmaktır.

Gerçek ve tüzel kişilere özel hizmetler vermek ve aynı zamanda her türlü sigorta ihtiyacınızda danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Globalleşen ve her geçen gün değişen bir dönemde ülkemizde sigorta bilincinin ve sigortacıya güvenin artması için azami dikkat ve özenle ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmanın, kısaca risk ortağınız olmanın farkında olarak birlikteliğimizi geliştirmeyi hedefledik.

İhtiyaçları her geçen gün farklılaşan müşteri portföyümüze en iyi, en doğru hizmeti tam zamanında verebilmek amacı taşıyan ekibimiz, uzman çalışanlarımız tarafından oluşturulmuştur. Kurumsal ekibimizde, farklı sektörlerin, farklı ihtiyaçları olduğu gerçeğinden yola çıkılarak sektörel uzmanlıklar geliştirilmiş olup inşaat, tekstil, turizm, enerji, gıda, nakliyat vb. 20 farklı sektörde hizmet verilmektedir.