7 Ocak 2019

KONUT SİGORTASI

Evinizi ve ailenizi koruma altına alan en önemli sigortadır. Konut sigortaları evinizi yıkılmalardan, hırsızlıktan, terörden ve kazalardan korumayı amaçlayan bir sigorta çeşididir. Yeni gelen günün ne getireceği bilinemeyeceğinden konut sigortası yaşanabilecek risklere karşı size teminat altına alır.

Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!

Evinizin bir teminat altında olduğunu bilmek evden uzaklaştığınız her an size güvende hissettir. Aylık taksitler ile evinizi sigorta altına alabilirsiniz. Bu sigortalar yıllık olarak yapılır. Her sene yenilenebilir. Uzun süre aynı sigorta şirketinden konut sigortası yapıyorsanız ödemelerde indirimler de söz konusu olacaktır.

EKSTRALAR

Haşere İlaçlama: Sigortalının konutunda ve sigortalının talep etmesi ile yılda bir defaya mahsus olmak üzere MAXASSİST’in anlaşmalı olduğu ilaçlama şirketi tarafından ücretsiz olarak ilaçlama yapılır. Yapılan ilaçlamada kullanılan malzemeler ve ilaçlama hizmetinin tamamı MAXASSİST tarafından karşılanır.

İndirimli Alarm Hizmeti: Sigortalının konutunda, konut sigorta poliçesi kapsamında ve sigortalının talep etmesi halinde alarm MAXASSIST anlaşmalı Alarm şirketi tarafından montajı gerçekleştirilecek tüm alarm hizmeti alımlarında perakende satış fiyatları üzerinden %30 indirim sağlanacaktır. Alarm Hizmeti, sigortalının tercihine göre Kale Alarm, Desi Alarm ve Tepe Güvelkik firmalarından sağlanmaktadır.

Psikomax – Psikolojik Yardım ve Destek Hizmeti: Psikomax – Psikolojik Yardım ve Destek Hizmeti konut sigortasına ek teminat olarak, sigortalıya 2 seansa kadar sigortalının isteğine bağlı olarak Yüz yüze veya Telefon ile MAXASSİST’in psikolog networkü aracılığı ile sağlanır.

Halı Yıkama Hizmeti: Bu hizmet kapsamında poliçede adresi belirtilen sigortalı konutta bulanan toplamda 18 m2 metrekareye kadar makine halısını ücretsiz olarak yıkatma hakkına sahiptir. Bu hizmetler, poliçe dönemi içerisinde yılda bir kez ücretsiz, MaxAssist Çağrı merkezi aranarak randevu alınması koşulu ile geçerlidir.

Belirtilen şartlara uyan halı, riziko adresinden teslim alınıp temizlenerek tekrardan ilgili adrese bırakılır. Ücretsiz yıkama şartlarına uymayan ya da birden fazla halı için indirimli fiyatlar uygulanır.

Montaj Hizmeti: Poliçe Dönemi içerisinde, sigortalının evine yeni aldığı veya sahip olduğu bir mobilyanın daimi ikametgâh içinde montajı/demontajı gerekliliği durumunda Anlaşmalı Uzman montaj servisleri aracılığı ile yapılacak montaj/demontaj hizmeti Yılda 1 defa olmak üzere 750 TL ye kadar Max Assist tarafından karışılacaktır.

KOMBİ, KLİMA ve PETEK BAKIMI

Kombi, Klima Bakım ve Petek Temizliği Bakım işlemi kapsamında aşağıda yer alan hizmetler poliçe vadesi içerisinde bir defaya mahsus olarak ücretsiz olarak yapılmaktadır.

KOMBİ BAKIMI : Çalışır durumdaki ve garanti süresi bitmiş ev tipi kombiye yapılır.

-Filtre temizliği,

-Yanma beki bakımı ve

-Yanma ayarı yapılır

KLİMA BAKIMI : Garanti süresi bitmiş ve çalışır durumdaki ev/salon tipi klimalar için geçerli olup, bakımda aşağıdaki işlemler yer alır.

-Filtre temizliği,

-Isıtma ve Soğutma işlemini yapabilme kabiliyeti ölçümü yapılır.

PETEK BAKIMI : Kombiden basılan basınçlı su ile petekler arası devir daim işlemi yapılarak kirli su boşaltılarak işlem gerçekleştirilir. Petek temizliği işleminde ilaçlı su kullanılmamaktadır. Garanti süresi bitmiş ve çalışır durumdaki, arızası olmayan ürünlere hizmet verilmektedir.

***Merkezi sistem, kazan tipi, şofben ve yerden ısıtma sistemleri kapsam dışıdır.

Daha birçok teminatlar için teklif alınız !